کمبود زمین چمن بزرگترین مشکل فوتبال آبادان

خلاصه خبر
پیمان ادیبی در جلسه بررسی مسائل فوتبال آبادان اظهار کرد...
تاریخ خبر
94/11/14
متن خبر

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از نبود یا کمبود زمین چمن به عنوان بزرگترین مشکل فوتبال این شهرستان نام برد.

پیمان ادیبی در جلسه بررسی مسائل فوتبال آبادان در محل اداره ورزش و جوانان این شهر، اظهار کرد: با وجود آغاز به کار ساخت یک ورزشگاه در مرحله فاز نخست با ظرفیت یک هزار نفر در محل ایستگاه شش ذوالفقاری اما باز هم در این زمینه کمبود وجود دارد.

وی اضافه کرد: به جز زمینی که متعلق به نفت است، زمین چمن مربوط به اداره کار نیز در اختیار باشگاه جهان نژادیان قرار دارد که این باشگاه نیز به هیئت فوتبال آبادان اختیار داده تا در صورت لزوم از آن استفاده کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به پیگیری مکرر و رایزنی های انجام شده در خصوص رفع مشکلات استادیوم 5 مهر،تصریح کرد: در زمان حاضر،تیم های فوتبالی شهر از این زمین چمن برای انجام تمریناتشان استفاده می کنند.مشکل اساسی این استادیوم ،سکوهای آن است که به شکل فزاینده ای در حال تخریب قرار دارند.

ادیبی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری کرد تا با استفاده از نقطه نظرات پیشکسوتان و کارشناسان اهل فن و حمایت های فرماندار ویژه شهرستان بتوانیم به احیای جهش و رونق دوباره فوتبال آبادان کمک کنیم.

وی یادآور شد : آبادان که زمانی جایگاه بسیار برزگی در ورزش ایران داشته و افراد بزرگی را نیز به ورزش میهن معرفی کرده است،اکنون جایگاهش خوشایند نیست.

موضوع خبر
ناخرسندی دوستان، پیشکسوتان،باشگاه داران و مربیان از وضعیت فعلی فوتبال آبادان
منبع خبر

سایت رسمی شرکت سدروس سبز :

http://www.cedrusesabz.com