کاشت چمن طبیعی در استادیوم نقش جهان

خلاصه خبر
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صبح امروز از روند پیشرفت ورزشگاه نقش‌جهان بازدید کرد.
تاریخ خبر
1394/09/20
متن خبر

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی مدبر در این سفر از بخش‌های مختلف عملیاتی استادیوم نقش‌جهان از جمله احداث و نصب گرادیان‌ها و اسکلت فلزى در طبقه دوم، کاشت و آماده‌سازی زمین چمن و احداث جایگاه VIP بازدید کرد.

سپس جلسه‌ای در کارگاه این پروژه با حضور محمدعلی طرفه معاون عمرانی استاندار، مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، بهرام سبحانى مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و محمد سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه عباسى معاون فنى و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی و علیپور مدیر فنی منطقه، گزارش جامع و کاملی از اقدامات انجام شده و برنامه زمانبندى ادامه عملیات احداث این ورزشگاه ارائه نمودند.

پخش گزارش تصویرى از سوى پیمانکار، قسمت دیگری از این جلسه بود. سپس پیمانکار پروژه، گزارش خود را در خصوص پیشرفت کار نصب سازه فلزی طبقه دوم و کاشت چمن طبیعی و اولین چین چمن قرائت کرد.

در ادامه، مسئولان شرکت فولاد مبارکه گزارشی از روند اقداماتی که این شرکت در خصوص پیشرفت پروژه نقش جهان تاکنون صورت داده است، ارائه نمودند. همچنین تابش معاون ورزشی این شرکت نیز الزامات و قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا را در خصوص ورزشگاه‌ها بیان کرد.

موضوع خبر
ورزشگاه نقش جهان اصفهان
منبع خبر

سایت رسمی شرکت سدروس سبز :

http://www.cedrusesabz.com