چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز 29 مهر افتتاح می شود

خلاصه خبر
معاونت فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: تا 10 روز آینده آماده سازی چمن ورزشگاه یادگار امام به پایان می رسد.
تاریخ خبر
1395/07/14
متن خبر

محمد عباسی در گفت وگو با کاپ، درباره روند آماده سازی ورزشگاه یادگار امام تبریز اظهار داشت: مراحل تکمیل کار چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز با دقت و طبق برنامه پیش می رود و همانطور که بسیاری از ورزشگاه های کشور دارای خزانه هستند در ورزشگاه یادگار امام نیز خزانه ای ایجاد خواهد شد تا اگر در طول فصل رقابت های فوتبال چمن نیازی به ترمیم داشت از خزانه خود ورزشگاه استفاده شود.

وی درباره نگرانی های ایجاد شده از بابت زردی چمن جدید گفت: شما وقتی گلی را می کارید و وقتی آن را از گلدان درآورده و در باغچه قرار می دهید می بینید که برگ های آن ابتدا زرد شده و می ریزند این طبیعی است. درباره چمن هم این موضوع صدق می کند و به مرور زمان زردی حالت خودش را از دست می دهد و حدود بعد از 2 هفته چمن به رنگ طبیعی در می آید لذا جای نگرانی وجود ندارد.

عباسی درباره بذرپاشی روی چمن جدید خاطرنشان کرد: این کار هم جزو پروسه کاری ما محسوب می شود و برای استحکام چمن انجام می گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که چمن چه زمانی آماده بهره برداری خواهد شد بیان داشت: ما نهایتاً تا 10 روز آینده کار را تمام می کنیم و حدودا 10 روز هم به چمن استراحت می دهیم و در تاریخ 27 یا 28 مهرماه چمن ورزشگاه یادگار امام آماده بهره برداری خواهد بود.

عباسی در پایان در پاسخ به این سوال که افتتاحیه چمن در تاریخ 29 مهرماه و در بازی تراکتورسازی - فولاد خواهد بود گفت: احتمالا در همان روز چمن به بهره برداری می رسد.

موضوع خبر
معاونت فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: تا 10 روز آینده آماده سازی چمن ورزشگاه یادگار امام به پایان می رسد.
منبع خبر