تمام قسمت های ورزشگاه نقش جهان بازسازی شد

خلاصه خبر
مشاور عالی مدیرعامل فولاد مبارکه درباره انتقادات مطرح شده درخصوص ساخت ورزشگاه نقش‌جهان و اینکه این ورزشگاه همان استادیوم فرسوده قبلی است، گفت: ورزشگاه نقش‌جهان یک ورزشگاه فرسوده نیست.
تاریخ خبر
1395/03/8
متن خبر

رضا قندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به شرایط کنونی ورزشگاه نقش جهان و انتقادات مطرح شده درباره روند ساخت این پروژه اظهار داشت: براساس جدول زمانبندی کارها در ورزشگاه در حال اجرا است تا در تاریخ تعیین شده یعنی مردادماه این پروژه تحویل داده شود.

وی افزود: روز گذشته جلسه‌ای با پیمانکار اصلی ورزشگاه داشتیم و چندین بار هم با مدیرعامل شرکت توسعه ارتباط گرفتیم و هفته آینده نیز جلسه‌ای در همین رابطه در تهران خواهیم داشت. به‌هر حال مبالغ تعیین شده براساس زمانبندی از سوی فولاد مبارکه به حساب شرکت توسعه واریز شده و مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

مشاور عالی مدیرعامل فولاد مبارکه درباره اینکه این انتقادات وارد می‌شود که کار کردن روی این پروژه در حد بزک کردن و ظاهرسازی بوده و در پایان ورزشگاهی فرسوده با عمر 20 سال افتتاح می‌شود، گفت: اینطور نیست؛ تمام قسمت‌های ورزشگاه و فاز یک از رختکن‌ها گرفته تا سرویس‌های بهداشتی، اتاق‌ها و سایر بخش‌ها به طور کامل بازسازی شده است.

وی بیان کرد: اسکلت ورزشگاه که به طور مشخص همان اسکلت اولیه است اما حتی سایبان‌هایی که مشکل داشت، پایین آورده شده و بازسازی شده است و حتی چمن هم از نو کاشته شده و اکنون به شکلی عالی آماده شده است، در واقع هیچ مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

قندی تصریح کرد: تنها 3 عدد از سایبان‌ها باقی‌مانده که در روزهای آینده تعبیه و سایبان اصلی روی این قسمت‌ها نصب می‌شود و حتی تمام وسایل بخش روشنایی و نور ورزشگاه هم خریداری شده و در انبار نگهداری می‌شود تا به زودی این قسمت هم اجرایی شود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود در ورودی‌های ورزشگاه به‌ویژه ورودی بخش شرقی کاری انجام نشده و این مسائل ممکن است دردسرساز شود، تصریح کرد: همانطور که گفته شد اجرای این پروژه جدل زمانبندی دارد و ما هم براساس این جدول پیش می‌رویم؛ قرار است کل محوطه‌سازی 5 مردادماه به پایان برسد و می‌رسد، با شرکت توسعه هم در این مورد صحبت شده و مشکلی وجود ندارد.

مشاورعالی مدیرعامل فولاد مبارکه در پاسخ به این سؤال که آیا این ورزشگاه در زمان وعده داده شده به بهره‌بهرداری می‌رسد یا نه، گفت: فولاد مبارکه براساس تعهدی که مبالغ مورد نیاز را بر اساس جدول تعیین شده تزریق کرده، اما به هرحال مدیریت مالی برعهده شرکت توسعه است.

وی بیان کرد: اکنون کار در ورزشگاه در حال انجام است و فاز یک کامل شده، از طرف فولاد مبارکه مشکلی وجود ندارد و امیدواریم با همکاری پایتخت‌نشینان هم بعد از چندین سال انتظار این ورزشگاه در مردادماه به بهره‌برداری برسد.

موضوع خبر
مشاور عالی مدیرعامل فولاد مبارکه درباره انتقادات مطرح شده درخصوص ساخت ورزشگاه نقش‌جهان و اینکه این ورزشگاه همان استادیوم فرسوده قبلی است، گفت: ورزشگاه نقش‌جهان یک ورزشگاه فرسوده نیست.
منبع خبر
شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور