تخصیص 3هزار میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه میانرود

خلاصه خبر
استاندار فارس گفت: با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مبلغ سه هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ورزشگاه میانرود شیراز تخصیص داده شد.
تاریخ خبر
1395/09/15
متن خبر

به گزارش ایرنا، سید محمد علی افشانی این سخنان را عصر شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس در شیراز بیان کرد. عملیات ساخت ورزشگاه 50 هزار نفری میانرود شیراز که از سال 1376 آغاز شده، در دولت تدبیر و امید شتاب گرفته است.

استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تلاش مدیران برای جذب اعتبارات و اسناد خزانه اسلامی تأکید کرد و سهم اعتبارات سال های گذشته فارس را بر اساس شاخص وسعت و کانون های جمعیتی غیرمتناسب با ظرفیت های این استان دانست.

افشانی درباره لایحه بودجه 96 نیز گفت که این لایحه که روزهای گذشته جمع بندی شد با کاهش اعتبارات عمرانی همراه بود اما با توجه به موفقیت نشست اوپک و آثار مثبت افزایش تولید نفت ایران و بهای نفت، این اعتبارات تا حدودی افزایش خواهد داشت.

استاندار فارس همچنین اظهار کرد: میزان تخصیص اعتبارات استان در سال گذشته 78 درصد بوده که در مقایسه با تخصیص اعتبار کشوری 12 درصد افزایش داشته است.

افشانی بیان کرد: برای دریافت اسناد خزانه اسلامی هم باید طی زمان تعیین شده اقدام کنیم چرا که اگر در مدت مقرر اقدامی نشود امکان افزایش سهم اعتبارات استان ممکن نخواهد بود.

موضوع خبر
تخصیص 3هزار میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه میانرود
منبع خبر