مسئولان زمین گلف را واگذار نمی‌کنند !

خلاصه خبر
در حاشیه استادیوم 15 هزار نفری بیرجند زمینی برای این ورزش در نظر گرفته شده است اما هنوز تحویل نهایی زمین به این هیئت صورت نگرفته است.
تاریخ خبر
1394/06/31
متن خبر

رئیس هیئت گلف خراسان‌جنوبی گفت: در حاشیه استادیوم 15 هزار نفری بیرجند زمینی برای این ورزش در نظر گرفته شده است اما هنوز تحویل نهایی زمین به این هیئت صورت نگرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا مریم بهدانی رئیس هیئت گلف خراسان‌جنوبی در گفتگو با خاورستان، اظهار کرد: برنامه کلی این هیئت در سال جاری آموزش و برگزاری مسابقات است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات در مناسبت‌های مختلف، افزود: به زودی یک دوره مربی‌گری را نیز خواهیم داشت.

رئیس هیئت گلف استان تصریح کرد: تاکنون به دلیل منسجم نبودن تیم، موفق به شرکت در مسابقات کشوری نشده‌ایم اما برنامه‌ریزی در سال جاری برای شرکت در مسابقات کشوری در اسفند‌ماه را کرده ایم.

بهدانی با بیان اینکه 10 تا 15 نفر عضو تیم گلف هستند، افزود: در سال گذشته برای شرکت در مسابقات محدودیت سنی داشته‌ایم و متاسفانه افراد تیم دارای شرایط لازم نبودند.

وی با بیان اینکه بعضی هیئت‌ها قهرمان پرورند و دربحث اعتبارات از ارجحیت برخوردارند، گفت: این رشته در استان نوپا است و تاکنون قهرمانی نداشته‌ایم.

رئیس هیئت گلف استان بیان کرد: در حاشیه استادیوم 15 هزار نفری بیرجند زمینی برای این ورزش در نظر گرفته شده است اما هنوز تحویل نهایی زمین به این هیئت صورت نگرفته است.

بهدانی اضافه کرد: در سال گذشته 2 میلیون تومان از طرف فدراسیون به این هیئت داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین مشکلات در این هیئت آماده‌سازی زمین است چرا که با هر باران و سیل زمین تمرین تخریب می‌شود و مجبور می‌شویم که دوباره با هزینه خود آماده‌سازی را انجام دهیم.

رئیس هیئت گلف استان یادآور شد: از مسئولین تقاضای درختکاری و لااقل چمن شدن قسمتی از زمین را داریم چرا که تجهیزات لازم از طرف فدراسیون داده شده است.

منبع خبر

سایت رسمی شرکت سدروس سبز :

http://www.cedrusesabz.com