ورزشگاه یادگار امام تبریز آماده مسابقه 5 آذر خواهد شد

خلاصه خبر
در آستانه شروع مجدد مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی جهت بازدید از وضعیت چمن تازه کاشته شده ورزشگاه یادگار امام راهی تبریز شد.
تاریخ خبر
95/08/29
متن خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، مهندس مدبر صبح روز چهارشنبه 26 آبان با حضور در این ورزشگاه، در جریان آخرین وضعیت رویش و نصب چمن های طبیعی و همچنین نحوه اجرای سیستم هیتینگ در این ورزشگاه قرار گرفت.

وی در ادامه جلسه ای نیز با نظمی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و مشاور و پیمانکار پروژه برگزار کرد. پیمانکار این پروژه قول داد اقدامات باقیمانده آماده سازی چمن تا هفته آینده خاتمه یافته تا این ورزشگاه جهت میزبانی تیم تراکتورسازی در هفته یازدهم لیگ برتر، آماده بهره برداری گردد.

یادآور میشود عملیات ترمیم و بازسازی چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز از حدود 5 ماه قبل آغاز شده بود. طی این مدت زیرسازی چمن و اجرای سیستم هیتینگ (گرمایش از کف) جهت سبز ماندن آن در هوای سرد و برفی زمستان و همچنین راه اندازی موتورخانه مرکزی اجرا گردید.

گفتني است در اين بازديد آقايان مهندس عباسی معاون فني مهندسي شركت، خمارلو مدير حوزه مدیرعامل و روابط عمومي شركت و خوش سرشت مديرفني منطقه نيز حضور داشتند.