نصب صندلی های استادیوم تا قبل از بازیهای مقدماتی جام جهانی

خلاصه خبر
نود و یکمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان به ریاست دکتر محمود گودرزی در مجموعه بزرگ آزادی تهران برگزار شد.
تاریخ خبر
1395/02/13
متن خبر

دکتر گودرزی با تاکید بر بازمهندسی و تقویت مدیریت مجموعه آزادی تهران گفت: با کمک شرکت توسعه و نگهداری به عنوان متولی اصلی، فدراسیون ها و مجموعه معاونت های مرتبط باید یک مجموعه مشورتی قوی در کنار شرکت توسعه و مدیریت مجموعه آزادی داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موقعیت اجتماعی مجموعه آزادی تهران افزود: برنامه مدیریت مجموعه آزادی برای حضور مردم و بهره برداری از امکانات آن برای عموم و بخصوص نوجوانان و جوانان، قابل تقدیر است ولی باید توجه کنیم رویکرد اساسی مجموعه آزادی قهرمانی است.

دکتر گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود در شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان به اهمیت تکمیل و تجهیز استادیوم آزادی پرداخت و گفت : از مدیر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری می خواهم حداکثر ظرف سه ماه آینده و قبل از بازی های دور نهایی مقدماتی جام جهانی ، کار نصب صندلی های طبقه دوم استادیوم آزادی را به پایان برساند و شرایط برای حضور گسترده تماشاگران و علاقمندان فوتبال ملی بهتر و بیشتر فراهم شود.

ایران در اولین بازی خود در دور نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آسیا یازدهم شهریور در تهران میزبان قطر است.

وزیر ورزش و جوانان همچنین از معاونت همگانی خواست با تامین اعتبار لازم ، در اسرع وقت و به فوریت با کمک مدیریت مجموعه آزادی جاده تندرستی دور دریاچه مجموعه ورزشی آزادی را آماده کند و با این طرح امکان استفاده مردم غرب تهران از مزایای این جاده به عنوان بخشی از برنامه های حوزه همگانی ورزش فراهم شود.

دکتر گودرزی در ادامه نشست شورای معاونان با تاکید بر مشارکت بخش خصوصی در پروژه هاو طرح های ورزشی از شرکت توسعه و نگهداری خواست با اطلاع رسانی دقیق و به موقع ، فرصت حضور سرمایه گذاران این بخش را سریعتر فراهم کند و همه چیز در یک روند شفاف و روشن برای افزایش اعتماد مشارکت کنندگان بخش خصوصی صورت گیرد .

وزیر ورزش و جوانان توسعه فضاهای ورزشی خصوصاً در بخش همگانی برای بانوان را یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر وامید دانست و افزود: ایجاد و احیا زیر ساخت های لازم برای گسترش ورزش زنان در بخش همگانی و قهرمانی به عنوان یک برنامه و راهبرد جدی در وزارت ورزش مطرح بوده و پیگیری شده است و ما در این بخش تبعیضی بین قهرمانان زن و مرد در استفاده از امکانات و شرایط تیم های ملی چه در بخش هزینه ها و چه در بخش استفاده از امکانات در سال کسب سهمیه المپیک نداشته ایم .

موضوع خبر
نود و یکمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان به ریاست دکتر محمود گودرزی در مجموعه بزرگ آزادی تهران برگزار شد.
منبع خبر