نفوذ شبدر به چمن یادگار امام تبریز

خلاصه خبر
مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز می گوید که شبدر به زمین چمن این استادیوم نفوذ کرده بود که این مسئله برای آینده این ورزشگاه خوب نبوده است و به همین علت چمن را زیر کشت بردند.
تاریخ خبر
1395/04/1
متن خبر

به گزارش ورزش 3 به نقل از تسنیم ،حبیب مقصودی ،مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز درباره وضعیت این ورزشگاه پس از زیر کشت رفتن گفت:در حال حاضر چمن ورزشگاه به صورت کامل تخلیه شده است. این چمن 17 ساله بود و باید برداشته می‌شد، چون شبدر به چمن‌ها نفوذ کرده بود و به این لحاظ که ما اکنون سه تیم لیگ برتری دارد و گسترش فولاد هم در بازی‌های حساس استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) بازی می‌کند، برای شهر ما خوب نبود که وضعیت چمن به این شکل باشد.

وی افزود: در حال حاضر پیمانکاری که از سوی شرکت توسعه و تجهیز معین شده کارهای ورزشگاه یادگار امام (ره) را انجام می‌دهد و کار در حال اجراست. طبق تعهدی هم که داده است ورزشگاه 60 تا 90 روز تحویل داده خواهد شد. با این شرایط تا هفته هفتم، ورزشگاه یادگار امام (ره) نمی‌تواند از بازی‌ها میزبانی کند و تراکتورسازی و ماشین‌سازی باید در ورزشگاه دیگری به میدان بروند.

مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز در خصوص اینکه قرار است چه چمنی و با چه کیفیتی در ورزشگاه یادگار امام (ره) اجرا شود، اظهار داشت: این چمن را برداشتیم که چمن مطلوب در ورزشگاه یادگار امام (ره) قرار دهیم. قرار است این بار در سه بخش تکنولوژی را در ورزشگاه یادگار امام داشته باشیم. ابتدا آبیاری هوشمند را خواهیم داشت، چمن خارجی بسیار مطلوب و همچنین هیتینگ (تکنولوژی گرمایشی) که در سرمای تبریز از چمن مراقبت کند.

مقصوی درباره بازی ایران و قطر که کی‌روش درخواست کرده در تبریز برگزار شود، گفت: اگر چمن تا بازی ایران و قطر آماده شود، می‌توانیم میزبان بازی تیم ملی کشورمان باشیم و برای ما افتخار است.

موضوع خبر
مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز می گوید که شبدر به زمین چمن این استادیوم نفوذ کرده بود که این مسئله برای آینده این ورزشگاه خوب نبوده است و به همین علت چمن را زیر کشت بردند.
منبع خبر