انتخاب گیاه مناسب برای سیستم دیوارسبز

باغ عمودی یک دیوار زنده است که علاوه بر تولید اکسیژن ، به عنوان یک نقطه کانونی بصری وخیره کننده به کار رفته و مقرون به صرفه تر از، یک قطعه هنری خوب است. با اینکه که یک باغ عمودی نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری نسبت به بسیاری از پوشش های دیواری دیگر دارد، اما بافت، انرژی و زندگی را از طریق پوشش گیاهی برای یک اتاق به ارمغان می آوردو تا زمانی که شما به مراقبت ، جایگزینی و تازه کردن گیاهان به پردازید این سیستم، آن کار را برای شما انجام خواهد داد. اینجا چیزی است که شما برای شروع ،نیاز به دانستن آن دارید.

گیاهان خود را انتخاب کنید

برای یک دیوار سبز، گیاهان مورد علاقه خود را با در نظر گرفتن بافت ، رنگ و میزان نیاز های آبی و نور آن انتخاب کنید.

گل ناز یه انتخاب خوب است که علاوه بر نیاز کم آبی ،از زیبایی بصری شگفت انگیزی برخوردار است.سعی کنید گیاهان را طوری انتخاب کنید که از حداقل نیاز آبی برخوردار باشن. مطمئن شوید که از خاک مناسب و سنگ ریزه با تناسب کافی استفاده کرده اید تا گیاهان آویز و پوششی فضای مناسب تری برای رشد و گستردگی داشته باشند.گیاهانی همچون خزه سبز و اشک کودک، که آرایه ای از رنگ سبز است را می توان در این مکان ها استفاده کرد.

انتخاب یک دیوار

بسیاری از دیوار های سبز نیاز به یک سیستم حرفه ای جهت آویزان کردن گیاهان با در نظر گرفتن وزن و اندازه آنها می باشند. همچنین فضای مورد استفاده می بایست دارای دسترسی آسان (بیش از حد نزدیک به مبلمان نباشد) برای آبیاری و تمیز کردن خاک یا برگ افتاده باشد.

یافتن نور

اطمینان حاصل کنید که دیوار شما نزدیک به یک پنجره یا یک منبع نور طبیعی است. پس گیاهان بهترین فرصت برای رشد خود را خواهند داشت. نور طبیعی همیشه بهترین است، بنابراین سعی کنید برای پیدا کردن یک محل که مقدار زیادی نور طبیعی و همچنین دسترسی کافی برای تعمیر و نگهداری داشته باشد. در تصویر بالا یک دیوار سبز به آجر ها زندگی می بخشد و یک اتصال بین فضاهای داخلی و خارجی را تشکیل میدهد.

آبیاری

اگر چه بسیاری از سیستم ها برای دیوار های داخلی طراحی شده است، اما می توان آن ها را اگر سوراخ ها اجازه به رد شدن آب از سینی به سینی دیگر دهد در دیوارهای خارجی هم استفاده کرد. عقل سلیم حکم میکند اگر هدف طراحی دیوار های خارجیست می بایست گیاهان بر اساس سازگاری با آب و هوا شهرستان خود انتخاب شوند.

بعضی از گیاهان نیاز به آبیاری روزانه دارند، در حالی که برخی گیاهان ، می توانند نزدیک به یک هفته بدون آب شاداب و با طراوت باشند. اگر یک گیاه خشک شود، بایستی سریعا نسبت به تعویض آن اقدام کرد. با خوب، سیستم کاشت با دوام، طول عمر دیوار خود را واقعا خواهد شد تا به گیاهان فرد باشد. ساده ترین راه استفاده از یک سیستم است که بدون نیاز به پمپ یا برق فرایند آبیاری را انجام دهد.

آراستن و زیبا سازی

شما می توانید با سفارش دادن یک قاب چوبی طبیعی یا قطعات مدرن و فلزی لبه ههای دیوار را زینت بخشیده و این می تواند شما را در زیبا ساختن محیط زندگی یاری کند.

یافتن یک شرکت حرفه ای همانند " شرکت سدروس سبز "

اگر شما قصد ساخت یک باغ عمودی بزرگ تر از آن چه در تصویر می بینید را دارید نیاز به یک طراح خوب و حرفه ای دارید . شرکت سدروس سبز با بهره گیری از تخصص مهندسان خوش فکر و جوان کشاورزی در رشته های متفاوت ، آماده همکاری در راستای محوطه سازی ، بام سبز و دیوار سبز و چمن کاری زمین فوتبال ، فضای سبز و حیاط منازل می باشد.