وزیر ورزش و جوانان به استان گلستان سفر کرد

خلاصه خبر
دکتر گودرزی روز دوشنبه برای حضور در مراسم افتتاحیه نخستین المپیاد ورزشی گلستان و اجلاسیه گرامیداشت 4000 شهید استان گلستان و بازدید از پروژه‌های ورزشی به این استان سفر کرد.
تاریخ خبر
1395/02/14
متن خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، دکتر گودرزی به همراه هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی و افشارزاده مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و عباسي معاون فني و مهندسي شركت توسعه، از طرح در حال احداث هتل ورزش گلستان بازدید کرد و خواستار تکمیل هر چه سریعتر این مکان برای استفاده ورزشکاران گلستانی شد.

بازدید از نمایشگاه عکس کشوری که به درخواست استانداری گلستان بوده است از دیگر برنامه های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان گلستان خواهد بود.

هتل ورزش گلستان در محله چاله باغ شهرستان گرگان در حال ساخت است، احداث این طرح ورزشی از سال 81 شروع شد و تاکنون 40 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است. این طرح 5 هزار و 198 متر مربع زیربنا دارد و تاکنون با اعتبارات دولتی به پیشرفت 62 درصدی رسیده است.

بازدید از چند طرح ورزشی، شرکت در آیین گشایش نخستین المپیاد ورزش گلستان و جشنواره کشوری عکس « من زندگی را دوست دارم » در حمایت از بیماران خاص، از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان گلستان است.

در این بازدید منادی مدیر فنی منطقه و جمعی از مسئولان استانی نیز حضور داشته اند.

منبع خبر